Aktualności

_MG_6614

KUBA

Empress of the Seas, rejsy 4 - i 5 - nocne z Florydy

parklot1

Planując wyjazd służbowy skorzystaj z parkingu przy lotnisku w Krakowie

Podróże samolotem dla ludzi biznesu to chleb powszedni. Kontakty biznesowe wymagają dużej mobilności. Samo dotarcie do lotniska również wymaga zastosowania różnych opcji transportowych. Część osób wybiera z pewnością taksówki. To prosty i wygodny sposób na dotarcie do lotniska. Jednakże są również tacy biznesmeni, którzy cenią sobie komfort dojazdu własnym autem i za wszelką ceną chcą nimi dotrzeć na lotnisko. Mogą oni przebierać w bogatej ofercie strzeżonych parkingów.

podrozowanie-zagranica

Jak i czym płacić za granicą?

Czy to wakacje spędzone na egzotycznej nadmorskiej plaży, czy też luksusowy rejs statkiem, czy też może pełna przygód wycieczka w tropikalny las – zagraniczne podróże zawsze budzą jednakowy dreszczyk emocji, niepokoju i ekscytacji. Wyprawy dalekie i bliskie, w znane i nieznane – nie ważne, każda podróż to spełnienie dziecięcych marzeń i zapełnienie pamięci masą pięknych wspomnień. Niestety, poza blaskami podróży ukryte są także cienie. Najczęściej sen z oka spędza myśl o funduszach niezbędnych na zagraniczne wojaże i druga – jak zabezpieczyć wystarczającą ilość środków finansowych w obcej walucie, tak konieczną na drobne (i nie tylko) wydatki podczas pobytu za granicami własnego kraju.

hotel-1831072_960_720

Egzotyka na wyciągnięcie ręki

Ciepła, piaszczysta plaża, błękitna lub nawet turkusowa woda, cichy szum fal oceanu i palmy nad głową. Wbrew pozorom taka rzeczywistość nie jest aż tak bardzo niedostępna. Marzą Ci się podróże w najdalsze zakątki naszego świata? Chcesz poznać inne kultury, narody, inny klimat? Sprawdź ofertę Planet Escape!

Beautiful palm tree over caribbean sea

WARUNKI UCZESTNICTWA w wyjazdach ROYAL CRUISES

Poniższe warunki stanowią podstawę zawartej przez Państwa umowy i są jej integralną częścią.Do wszystkich rezerwacji mają zastosowanie poniższe Warunki Uczestnictwa. Stronami umowy jesteście Państwo oraz Discovery Cruises sp. z o.o. (nr KRS: 0000320209) (dalej zwaną „Organizatorem”). W dokumentach potwierdzających rezerwacje i w fakturach będzie Państwo występowali jako strona umowy. Użyte w warunkach określenia „Uczestnik”, „Uczestnicy”, „Państwo” i „Państwa” oznaczają wszystkie osoby wymienione w rezerwacji.

25347400450_cbcf473858_k

Wyspy kanaryjskie – raj na ziemi?

Piękne, złote plaże, urocze zakątki, relaks, tak wielu określa archipelag górzystych wysp położonych na Oceanie Atlantyckim – Wysp Kanaryjskich. Jednak Kanary, to znacznie więcej niż tylko plaża i drinki. To miejsce, które Cię oczaruje swoimi małymi miasteczkami, kulturą, kuchnią i tajemnicami, które będziesz mógł odkryć w czasie pobytu.

anthem

Anthem of the Seas. Poznaj najnowocześniejszy statek na świecie!

Pod koniec kwietnia 2015r. miał miejsce inauguracyjny rejs Anthem of the Seas, jednego z dwóch (obok Quantum of the Seas) najnowocześniejszych statków wycieczkowych na świecie. Na klientów, którzy zdecydują się na podróż tym luksusowym wycieczkowcem projektanci Anthem of the Seas przygotowali szereg niecodziennych atrakcji. Przedstawiamy niektóre z nich.

paella - spanish

3 powody, dla których warto odwiedzić Hiszpanię

Sądzisz, że Hiszpania to miejsce tak samo zatłoczone, jak przereklamowane i nie warto obierać go na cel wakacyjnych podróży? W takim razie poznaj 3 powody, dla których nie tylko warto, ale wręcz trzeba zawitać do malowniczej Hiszpanii!

Famous monuments of the world

Planowanie dalekich podróży

Chociaż wakacje już za nami, wcale nie musimy rezygnować z dalekich wyjazdów. Warto je jednak dokładnie zaplanować z wyprzedzeniem.

katalog foto ok

Rejsy Wakacyjne 2018-2019. Pobierz NOWY katalog!

Znajdziesz w nim wszystko, czego będziesz potrzebował: opisy statków, atrakcji i wspaniałych destynacji, które odwiedzisz!

Sprawdź nasze inne rejsy

Koniecznie sprawdź nasze inne rejsy. Bo Royal Caribbean to także dwie inne luksusowe marki – Celebrity i Azamara. Na statkach Celebrity poczujesz, co znaczy luksus i spokój, Azamara pozwoli Ci zatrzymać się na dłużej w wymarzonych destynacjach!

Celebrity X Cruises   Azamara