Aktualności

podrozowanie-zagranica

Jak i czym płacić za granicą?

Czy to wakacje spędzone na egzotycznej nadmorskiej plaży, czy też luksusowy rejs statkiem, czy też może pełna przygód wycieczka w tropikalny las – zagraniczne podróże zawsze budzą jednakowy dreszczyk emocji, niepokoju i ekscytacji. Wyprawy dalekie i bliskie, w znane i nieznane – nie ważne, każda podróż to spełnienie dziecięcych marzeń i zapełnienie pamięci masą pięknych wspomnień. Niestety, poza blaskami podróży ukryte są także cienie. Najczęściej sen z oka spędza myśl o funduszach niezbędnych na zagraniczne wojaże i druga – jak zabezpieczyć wystarczającą ilość środków finansowych w obcej walucie, tak konieczną na drobne (i nie tylko) wydatki podczas pobytu za granicami własnego kraju.

25347400450_cbcf473858_k

Wyspy kanaryjskie – raj na ziemi?

Piękne, złote plaże, urocze zakątki, relaks, tak wielu określa archipelag górzystych wysp położonych na Oceanie Atlantyckim – Wysp Kanaryjskich. Jednak Kanary, to znacznie więcej niż tylko plaża i drinki. To miejsce, które Cię oczaruje swoimi małymi miasteczkami, kulturą, kuchnią i tajemnicami, które będziesz mógł odkryć w czasie pobytu.

anthem

Anthem of the Seas. Poznaj najnowocześniejszy statek na świecie!

Pod koniec kwietnia 2015r. miał miejsce inauguracyjny rejs Anthem of the Seas, jednego z dwóch (obok Quantum of the Seas) najnowocześniejszych statków wycieczkowych na świecie. Na klientów, którzy zdecydują się na podróż tym luksusowym wycieczkowcem projektanci Anthem of the Seas przygotowali szereg niecodziennych atrakcji. Przedstawiamy niektóre z nich.

paella - spanish

3 powody, dla których warto odwiedzić Hiszpanię

Sądzisz, że Hiszpania to miejsce tak samo zatłoczone, jak przereklamowane i nie warto obierać go na cel wakacyjnych podróży? W takim razie poznaj 3 powody, dla których nie tylko warto, ale wręcz trzeba zawitać do malowniczej Hiszpanii!

Famous monuments of the world

Planowanie dalekich podróży

Chociaż wakacje już za nami, wcale nie musimy rezygnować z dalekich wyjazdów. Warto je jednak dokładnie zaplanować z wyprzedzeniem.

RCI_JW_exterior_Labadee3

Jak spakować się na rejs po Karaibach?

Wybierasz się na rejs po Karaibach i nie wiesz jak się na niego spakować? Pakowanie nie musi być stresującym przeżyciem – może być zabawne i przyjemne, jeśli tylko wiesz jak się do tego przygotować. Jeśli masz plan – pakowanie nie zajmuje dużo czasu. Całe to planowanie jest warte zachodu, by potem bez stresu cieszyć się wiatrem we włosach i tropikalnym słońcem na skórze.

Quantum of the Seas

Quantum Global Odyssey

czyli 53-dniowy rejs na pokładzie Quantum of the Seas

RCI_JW_exterior_Labadee3

Opieka medyczna za granicą z ubezpieczeniem Assistance

Ubezpieczenie Assistance gwarantuje pomoc ze strony ubezpieczyciela na wypadek niekorzystnych wydarzeń losowych. Rodzaj wsparcia zależy o szczegółów zawartej umowy, innej pomocy należy spodziewać się w przypadku wykupienia ubezpieczenia komunikacyjnego, innej w przypadku ubezpieczenia domowego, a jeszcze innej w ubezpieczeniu turystycznym. To ostatnie jest szczególnie ważne podczas wyjazdów zagranicznych, a szczególnie aspekt opieki medycznej, ponieważ jakikolwiek problem zdrowotny może stać się przeszkodą w ukończeniu wakacji i powrocie do kraju.

zrzut-ekranu-2016-12-12-o-13-08-22

Rejsy Wakacyjne 2017-2018. Pobierz NOWY katalog!

Znajdziesz w nim wszystko, czego będziesz potrzebował: opisy statków, atrakcji i wspaniałych destynacji, które odwiedzisz!

Sprawdź nasze inne rejsy

Koniecznie sprawdź nasze inne rejsy. Bo Royal Caribbean to także dwie inne luksusowe marki – Celebrity i Azamara. Na statkach Celebrity poczujesz, co znaczy luksus i spokój, Azamara pozwoli Ci zatrzymać się na dłużej w wymarzonych destynacjach!

Celebrity X Cruises   Azamara