Icon of the Seas. Poznaj nasz najnowszy statek!

- Odkryj zupełnie nowy statek, pierwszy w Klasie Icon,... -

Odkryj zupełnie nowy statek, pierwszy w Klasie Icon, który na nowo definiuje przygodę i wyznacza nowy poziom rejsów wycieczkowych.

Najnowszy i największy statek wycieczkowy Royal Caribbean – Icon of the seas „Pływające miasto” to najbardziej przyjazny środowisku wycieczkowiec. To efekt zastosowania najnowszych technologii i 50-letniego doświadczenia firmy Royal Caribbean.

Nasz najnowszy statek oferuje niebotyczną liczbę aż 40 restauracji, które zaskoczą Was różnorodnością kuchni z całego świata, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Icon of the Seas to jednocześnie największy park wodny na morzu. Zaprasza do 7 basenów i na najdłuższe zjeżdżalnie. Znajduje się tu również aquapark dla dzieci z karuzelami oraz strefa surfingu.

Nowością na statkach Royal Caribbean jest „Crown’s Edge” – to spacer na wysokości 50 metrów nad wodą w parku linowym – tutaj każde potknięcie sprawie, że zawiśniemy w specjalnej uprzęży nad oceanem. Dawka adrenaliny gwarantowana!

Bar „Swim&Tonic” to idealne połączenie wody i świetnych drinków. W „AquaDome” doświadczycie pokazów fontann, dynamicznego wodospadu, Na statku, w AquaTheater, będą się także odbywać pokazy nurkowe .

Na pokładzie Icon of the Seas znajdują się także kina, kasyna i sale gier. Kluby nocne zabawią was po zmroku a dzień urozmaici wam lodowisko, minigolf, ścianka wspinaczkowa, hydromasaże oraz boiska do siatkówki i koszykówki. Wyjątkowym miejscem jest też Central Park, zainspirowany parkiem w Nowym Jorku – otoczą nas tutaj zieleń, bary i lokale rozrywkowe.

Zakwaterowanie na Icon of the Seas to zupełnie nowym wymiar hotelu na wodzie. Przeszklone apartamenty zapewnią widok na otwarte morze. Eleganckie kabiny zagwarantują wam przytulny sen, by zebrać siły na następny dzień pełen wrażeń na Icon of the Seas.

Każda podróż rozpoczynać się będzie od portu w Miami z punktem wycieczki Perfect Day CocoCay, wielokrotnie nagradzanej prywatnej wyspie, należącej do Royal Caribbean.
KLIKNIJ ABY POWIĘKSZYĆ


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O KABINACH i APARTAMENTACH >>

ZOBACZ TRASY I DATY REJSÓW >>


Destynacja
Termin