Icon of the Seas. Poznaj nasz najnowszy statek!

- Odkryj zupełnie nowy statek, pierwszy w Klasie Icon,... -

Odkryj zupełnie nowy statek, pierwszy w Klasie Icon, który na nowo definiuje przygodę i wyznacza nowy poziom rejsów wycieczkowych.

Poczuj emocje – na Icon znajdziesz największy park wodny na morzu lub przetestujesz swoją odwagę na Crown’s Edge. Z siedmioma basenami do wyboru będziesz rozkoszował się słońcem – w tym w pierwszym we flocie barze swim-up – Swim & Tonic.

Wieczorami weźmiesz udział w światowej klasy pokazach w AquaDome – najbardziej wciągającemu miejscu z niesamowitymi ekranami, robotyką i dynamicznym wodospadem.
Niezależnie od tego, czy szukasz wrażeń, przygód czy chcesz odpocząć na pokładzie, to na Icon – statku, który oferuje coś dla każdego, opcje są w zasadzie nieograniczone.
Przedstawiamy nowy statek Icon of the Seas, który w swój dziewiczy rejs wypłynie z Miami na Florydzie w styczniu 2024 r.


NAJLEPSZE RODZINNE WAKACJE NA ŚWIECIE

Pierwszy w swojej klasie statek Icon podnosi poprzeczkę w rejsach wycieczkowych. To więcej niż zwykły rejs. To wakacje życia wypełnione nowymi przygodami, w tym nowymi atrakcjami, wymyślonymi specjalnie dla rodzin.

KLIKNIJ ABY POWIĘKSZYĆ

KULTOWE WRAŻENIA

Odkryj nowe atrakcje, takie jak największy park wodny na morzu z 6 najdłuższymi na morzu zjeżdżalniami – lub Crown’s Edge, dzięki któremu przetestujesz granice swojej odwagi.

KULTOWE BASENY

Z 7 basenami do wyboru, w tym największym na morzu, pierwszym podwieszanym basenem bez krawędzi i pierwszym we flocie barem typu swim-up. Zamów swój ulubiony tropikalny napój, odpręż się i rozkoszuj słońcem w wodzie.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O KABINACH i APARTAMENTACH >>

ZOBACZ TRASY I DATY REJSÓW >>


Destynacja
Termin