Anthem of the Seas

Długość 347 m
Ilość pasażerów 4180
Załoga 2000

O Statku


Wraz z wieloma przełomowymi nowościami na statku Quantum of the Seas nie zapomnieliśmy o żadnych atrakcjach i udogodnieniach, których oczekują i które kochają goście statków Royal Caribbean Intl. Wraz z nowymi sklepami, restauracjami i rozrywką mamy więcej do zaoferowania niż kiedykolwiek wcześniej. Już od jesieni 2014 roku po raz pierwszy na statku będzie można obejrzeć jeden z najsławniejszych, najlepszych i najbardziej ukochanych musicali MAMMA MIA! i posłuchać wiecznie żywych utworów znakomitego zespołu ABBA. Fani surfingu będą mogli cieszyć się naszym kultowym symulatorem fal FlowRider® a dla miłośników wspinaczki przygotowaliśmy ponad 12 metrowej wysokości ściankę. Nasi najmłodsi goście będą mieli okazję zjeść śniadanie w towarzystwie uroczych Pingwinów z Madagaskaru albo pobawić się ze Shrekiem i jego uroczą małżonką Fioną, ponieważ na statku nie zabraknie ulubionych postaci z filmów DreamWorks®.

Relaks i wypoczynek na najwyższym poziomie.

Wielokrotnie nagradzane i uważane za jedno z najlepszych Vitality Spa SM to luksusowe sanktuarium piękna dla ciała i ducha, które stanowi nieodłączną część luksusu, jakim odznacza się Royal Caribbean a Solarium, strefa tylko dla dorosłych jest ulubionym miejscem odpoczynku wszystkich naszych gości. Wieczorem zapraszamy do wspaniałego Casino Royale, w ciągu dnia zaś kusi strefa basenowa z oddzielnym miejscem dla dzieci.

Większe. Jaśniejsze. Lepsze.

Kabiny na statku Quantum of the Seas są największe i najnowocześniejsze w całej naszej flocie. Każdy szczegół został stworzony by zapewnić naszym gościom komfort domowego ogniska, ale także dodać nuty wyrafinowania i luksusu, jakim odznacza się Royal Caribean. Wszystkie kabiny zostały wyposażone w meble z wyjątkowego drewna i skóry, luksusowe materiały oraz dzieła sztuki współczesnej by zapewnić naszym gościom prawdziwie niezapomniany rejs. Przygotowaliśmy także przełomowe rozwiązania dla całych rodzin podróżujących wspólnie. Stworzyliśmy specjalny modułowy podział kabin trzech różnych kategorii połączonych ze sobą wspólnym przedsionkiem, by zapewnić rodzinom i przyjaciołom zarówno poczucie wspólnoty jak i intymności w jednym. Klasa Quantum posiada największy wybór rodzajów i typów kabin by zaspokoić potrzeby jak największej liczbie gości. Sprawiliśmy, że kabiny wewnętrzne zostały wyposażone w wirtualne balkony, zatem już żaden wschód i zachód słońca nie umonie naszych gości. Dopasowane do indywidualnych potrzeb intuicyjne rozwiązania, funkcjonalność oraz estetyka utrzymana w kolorach morza pozwala traktować każdą kabinę na statku Quantum jak własny dom na morzu.


ShowcaseKabiny


Kabina wewnętrzna

Powierzchnia od 15 do 24 m2. Wydzielona część wypoczynkowa z fotelem. Wirtualny balkon od podłogi po sam sufit. Dwa łóżka pojedyncze lub jedno łóżko podwójne. Elegancka pościel, telewizor, telefon, mini lodówka i sejf. Prywatna łazienka z kabiną prysznicową, toaletką i suszarką do włosów. Całodobowy room service.

Kabina zewnętrzna

Powierzchnia od 17 do 28 m2. Wspaniały, panoramiczny widok z okna. Wydzielony część wypoczynkowa z fotelem. Dwa łóżka pojedyncze lub jedno łóżko podwójne. Elegancka pościel, telewizor, telefon, mini lodówka i sejf. Prywatna łazienka z kabiną prysznicową, toaletką i suszarką do włosów. Całodobowy room service

Kabina z balkonem

Powierzchnia od 11 do 28 m2. Prywatny balkon ze wspaniałym widokiem (od 5 do 8 m2 powierzchni). Wydzielona część wypoczynkowa z fotelem. Dwa łóżka pojedyncze lub jedno łóżko podwójne. Elegancka pościel, telewizor, telefon, mini lodówka i sejf. Prywatna łazienka z kabiną prysznicową, toaletką i suszarką do włosów. Całodobowy room service

Apartament

Powierzchnia od 26 do 152m2, własny balkon ze wspaniałym widokiem od 10 do 39m2 powierzchni. Elegancka pościel, telewizor, telefon, minibar, centrum rozrywki i sejf. Wydzielona salon i osobna garderoba. Prywatna łazienka z wanną i suszarką do włosów, marmurowe wykończenia. Całodobowy room service, dodatkowa obsługa recepcyjna. Pierwszeństwo przy wejściu na statek i zejściu na ląd. Bezpłatna obsługa bagażowa.

Galeria zdjęć


Destynacja
Termin