Azja

Phuket Azja

Rejsy wycieczkowe po Azji i Bliskim Wschodzie? Jak najbardziej. Od tętniącego życiem Kuala Lumpur i kosmopolitycznego Szanghaju po złote plaże Phuket i stanowiącą dziedzictwo ludzkości Zatokę Ha Long w Wietnamie. Dzięki naszym rejsom będziesz mógł poznać pełną różnorodność tego spektakularnego regionu. Dodatkowo zmodyfikowaliśmy atrakcje na pokładzie, kuchnię i rozrywkę tak, aby jak najlepiej odpowiadały azjatyckiej kulturze. Tym, którzy chcieliby odetchnąć historią, zapraszamy na rejsy wycieczkowe po Bliskim Wschodzie – zapraszamy do Jerozolimy, Omanu i Dubaju.


Miejsca


Phuket

PHUKET, Tajlandia

Największa i najczęściej odwiedzana wyspa Tajlandii, Phuket, oczarowuje
lśniącymi białym piaskiem plażami i turkusowo – błękitną wodą. To kolebka tajskiej historii i kultury. Możesz poznać jej piękno podczas wycieczki po dżungli albo przejażdżki na słoniu.


Szanghaj

SZANGHAJ, Chiny

Nie bez powodu to największe i najliczniej zaludnione miasto Chin zwane jest „Królową Orientu”. Obok nowoczesnej architektury znaleźć tu można klasyczne chińskie budowle. Daj się zaprosić do bajkowego świata.


KUALA LUMPUR, Malezja

Stolica Malezji charakteryzuje się niezwykłym wdziękiem i urokiem,
przyciągającym gości z całego świata. Podziwiaj cudowne widoki i niesamowitą scenerię miasta podczas spaceru lub odwiedź jedno z kolorowych targowisk, by w pełni doświadczyć azjatyckiej kultury.


Maskat

MASKAT, Oman

Stolica Omanu łączy w sobie elementy starego i nowego świata. Spacerując po Maskacie odnajdziesz dwie fortece, z których rozciąga się widok na nadbrzeże i stare miasto. Koniecznie trzeba zobaczyć również Matrah. Wybierz się na niezapomnianą wycieczkę, podczas której zobaczysz delfiny i walenie.


Bombaj

BOMBAJ, Indie

Bombaj to największe miasto Indii. Odnajdziesz w nim piękne świątynie i tętniące życiem ulice. Ojczyzna Bollywood zachwyca kolonialną architekturą. Uważaj, by nie zgubić się wśród kolorowych, gwarnych straganów.


Dubaj

DUBAJ, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Dubaj jest jednym z najpopularniejszych celów wycieczkowych na świecie. Dzieje się to za sprawą licznych atrakcji, które posiada. Tylko tu możesz zjeść obiad pod wodą i zrobić zakupy w największym centrum handlowym na świecie. Tu również rozegrasz partię w golfa na specjalnie przygotowanym pustynnym polu.


JEROZOLIMA (Aszdod), Izrael

Szesnastowieczne mury kryją miasto o 3000-letniej historii.
Jednak współcześnie Jerozolima to nowoczesna metropolia. Koniecznie zobacz Ścianę Płaczu, Bazylikę Grobu Pańskiego oraz zwieńczony złotą kopułą meczet Al-Aksa.

Destynacja
Termin