GLOBALNE ZAWIESZENIE REJSÓW

- W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo swoich gości,... -

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo swoich gości, pracowników i współpracowników na całym świecie oraz biorąc pod uwagę obecną sytuację epidemiologiczną, linia Royal Caribbean International zdecydowała się na dalsze zawieszenie rejsów. Rejsy RCI zostały odwołane do 30.04.2021 włącznie. Powrót do operacji planowany jest na dzień 01.05.2021 r.

 

Po konsultacjach z naszymi partnerami w Cruise Lines International Association, wspólnie z Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorób (CDC) przedłużyliśmy nasze globalne zawieszenie do 30.04.2021 i planujemy wypłynąć ponownie na morza 01.05.2021 roku.

W zawiązku z wprowadzonymi zmianami, pragniemy zaproponować osobom, które miały zarezerwowany rejs w terminie 01.03-30.04.2021 certyfikat Future Cruise Credit na 125% wartości wpłaconych środków (bez podatków i opłat) za aktualnie zarezerwowany rejsu do wykorzystania na nowy rejs RCI do 30.04.2022.
 Ze względu na wyjątkowe warunki i odwołanie rejsów oferujemy dodatkowy bonus: 125% zamiast 100% wpłaconych do RCI środków.
 Automatycznie wystawimy certyfikaty FCC i prześlemy je na Państwa adres email. Jeżeli chcecie skorzystać z tej opcji i otrzymać FCC na 125% wartości aktualnie zarezerwowanego rejsu, nie musicie zatem nic robić!
 Opłaty portowe, napiwki będą zwrócone w ciągu ok. 45 dni
 Jeśli wcześniej wykorzystana była oferta Rejs bez ryzyka / Cruise with Confidence, nie można skorzystać z tej oferty.
 Jeżeli kupiliście dodatkowo jakiekolwiek usługi poprzez Cruise Planner, np. pakiet internetowy, napoje, kolacje w restauracjach specjalnych czy RoyalUp upgrade, otrzymacie automatyczny zwrot na kartę kredytową, którą dokonywaliście płatności.

Jeśli jednak wolicie otrzymać zwrot kosztów rejsu w oryginalnej formie i kwocie niepowiększonej o bonus, przyjmiemy Wasze zgłoszenie. Biorąc pod uwagę zmienność sytuacji oraz możliwość powiększonego kredytu, jaką oferujemy na FCC, dajemy Państwu czas na zastanowienie nad wyborem opcji. Istnieje możliwość zamiany certyfikatu FCC na zwrot 100% poniesionych kosztów rejsu – zgłoszenie należy złożyć u agenta RCCL lub na stronie: https://cancellation.royalcaribbean.com/?brand=R nie później niż 31.03.2021!

Destynacja
Termin