Zawieszenie rejsów

- Biorąc pod uwagę zagrożenie zdrowia publicznego w związku... -

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo swoich gości, pracowników i współpracowników na całym świecie oraz biorąc pod uwagę obecną sytuację epidemiologiczną, linia Royal Caribbean International zdecydowała się na dalsze zawieszenie rejsów. Rejsy RCI zostały odwołane do 30.11.2020 włącznie. Powrót do operacji planowany jest na dzień 01.12.2020 r.

 

Po konsultacjach z naszymi partnerami w Cruise Lines International Association, wspólnie z Centrum Kontroli i Prewencji Chorób (CDC) przedłużyliśmy nasze globalne zawieszenie do 30 listopada 2020 i planujemy wypłynąć ponownie na morza 1 grudnia 2020 r.

Wszystkie rejsy w Europie i rejsy transatlantyckie zostały zawieszone do końca sezonu 2020.
Inauguracja statku Odyssey of the Seas oraz jego rejsy zaplanowane od 5 listopada 2020 do 17 kwietnia 2021 także zostały zawieszone.

Ze względu na rozporządzenia rządów Australii i Nowej Zelandii rejsy w tych krajach nie będą odbywać się do 31.12.2020. 

 

W zawiązku z wprowadzonymi zmianami, pragniemy zaproponować Państwu certyfikat Future Cruise Credit na 125% wartości (bez podatków i opłat) aktualnie zarezerwowanego rejsu do wykorzystania na nowy rejs RCI do 30.04.2022, rezerwację należy założyć do 31.12.2021.
 Podstawą kwoty będzie aktualna taryfa rejsu, a ze względu na wyjątkowe warunki oferujemy dodatkowy bonus (125%
zamiast 100%).
 Automatycznie wystawimy certyfikaty FCC i prześlemy je na Państwa adres email. Jeżeli chcecie skorzystać z tej opcji i otrzymać FCC na 125% wartości aktualnie zarezerwowanego rejsu, nie musicie nic robić!
 Opłaty portowe, napiwki będą zwrócone w ciągu ok. 2 miesięcy
 Jeśli wcześniej wykorzystana była oferta Rejs bez ryzyka / Cruise with Confidence, nie można skorzystać z tej oferty.
 Jeżeli kupiliście dodatkowo jakiekolwiek usługi poprzez Cruise Planner, np. pakiet internetowy, napoje, kolacje w restauracjach specjalnych czy RoyalUp upgrade otrzymacie automatyczny zwrot na kartę kredytową, którą dokonywaliście płatności.
Jeśli jednak wolicie otrzymać zwrot kosztów rejsu w oryginalnej formie i kwocie niepowiększonej o bonus, przyjmiemy Wasze zgłoszenie. Biorąc pod uwagę zmienność sytuacji oraz możliwość powiększonego kredytu, jaką oferujemy na FCC, dajemy Państwu czas na zastanowienie nad wyborem opcji. Isntnieje możlwiość zamiany certyfikatu FCC na zwrot 100% poniesieonych kosztów rejsu – zgłoszenie należy złożyć u agenta RCCL lub na stronie: https://cancellation.royalcaribbean.com/?brand=R nie później niż 31.12.2020 !

 

Lift&Shift to opcja przeniesienia rezerwacji na taki sam rejs na rok 2021 z zachowanie aktualnej ceny rejsu. Nowy rejs musi jednak trwać tyle samo dni, na tej samej klasie statku i tej samej trasie, w tej samej kategorii kabiny i odbywać się w podobnym terminie w 2021 r. (w przedziale czasowym +/- 4 tygodni od daty anulowanego rejsu). Decyzję o przeniesieniu rezerwacji w ramach tej opcji należy podjąć najpóźniej do 16.10.2020.

 

Jeżeli wolicie Państwo otrzymać zwrot wpłaconych środków i nie korzystać z powyższych przywilejów, prosimy skontaktować się z agentem RCCL lub wypełnić formularz zwrotu na stronie armatora ⇒ link

 

Destynacja
Termin