REZERWUJ REJS BEZ RYZYKA Nowe specjalne warunki anulacji i zmian rezerwacji

- Dajemy Wam więcej elastyczności, możliwość przeniesienia rezerwacji na... -

Dajemy Wam więcej elastyczności, możliwość przeniesienia rezerwacji na kolejny rok i gwarancję najlepszej ceny!


Zastanawiacie się nad wakacjami? Chcielibyście mieć możliwość zmiany swoich planów podróży? Wysłuchaliśmy naszych klientów i zapewniamy, że możecie rezerwować rejsy bez ryzyka! Zmieniliśmy nasze warunki anulacji i zmian rezerwacji tak, abyście w razie potrzeby mogli anulować lub zmienić jakikolwiek rejs Royal Caribbean Internationalnawet do 48 godzin przed jego rozpoczęciem.

Nowy program REZERWUJ BEZ RYZYKA / CRUISE WITH CONFIDENCE dotyczy rezerwacji założonych do 31 lipca 2021 na podróże do końca kwietnia 2022.

Goście mogą anulować rejs do 48 godzin przed rejsem i otrzymać certyfikat FCC na nowy rejs. Certyfikat będzie ważny do 30.04.2022 na rejsy do 30.09.2022. Oferta dotyczy rezerwacji już potwierdzonych i nowych założonych do 31.07.2021 r.

WAŻNE PYTANIA:

Jakie rejsy kwalifikują się do nowych zasad „Rezerwuj rejs bez ryzyka”?

Nowe zasady anulacji dotyczą wszystkich rejsów zarezerwowanych do 31.07.2021 włącznie.

 

Jaka jest ważność certyfikatu FCC (Future Cruise Credit)?

Wszystkie certyfikaty FCC muszą być wykorzystane na rejsy, rozpoczynające się najpóźniej 30.09.2022 (certyfikaty należy zgłosić do wykorzystania do dnia 30.04.2022).

 

Jak można anulować rejs w ramach warunków „Rezerwuj rejs bez ryzyka”?

Należy poinformować o rezygnacji biuro RCCL lub swojego agenta nie później niż 48 przed rozpoczęciem rejsu. Dla rejsów rozpoczynających się w:

niedzielę – ostatnim dniem anulacji jest czwartek poprzedzający dzień rozpoczęcia rejsu,

poniedziałek, wtorek, środę – ostatnim dniem anulacji jest piątek (ze względu na godziny pracy agenta RCI),

czwartek – ostatnim dniem anulacji jest poniedziałek,

piątek – ostatnim dniem anulacji jest wtorek,

sobotę – ostatnim dniem anulacji jest środa.

 

GWARANCJA NAJLEPSZEJ CENY

Wraz z polityką „Rezerwuj bez ryzyka” wprowadziliśmy dodatkowo nowe rozwiązanie o nazwie  GWARANCJA NAJLEPSZEJ CENY – Best Price Guatantee. Polega ono na tym, iż do 48 godzin przed rozpoczęciem Państwa rejsu, gwarantujemy zachowanie najlepszej stawki! Jeżeli zauważycie Państwo, że rejs, który zarezerwowaliście ma niższą cenę – obniżymy ją do tej kwoty. Jeżeli będzie to miało miejsce przed dokonaniem dopłaty do pełnej kwoty rejsu, to dopłata zostanie zmniejszona o kwotę różnicy w cenie, natomiast jeśli będzie to miało miejsce po dokonaniu dopłaty, to różnicą zostanie zasilone Państwa konto wydatków na statku. Gwarancja najlepsze ceny dotyczy rezerwacji założonych do 31.07.2022.

Destynacja
Termin