Majówka na najnowszym statku Symphony of the Seas

HM rufa

8 niesamowitych nocy na Morzu Śródziemnym

Wiosną 2018 r. zostanie zwodowany 4 statek klasy OASIS – Symphony of the Seas. Już teraz załóż rezerwację na śródziemnomorski rejs!

Atrakcje na pokładzie:
The Ultimate Abyss – najdłuższa zjeżdżalnia na morzu, dwa symulatory surfingu FlowRider, dwie ścianki wspinaczkowe, kolejka tyrolska, karuzela, lodowisko, wodne zjeżdżalnie. Urozmaicona kuchnia, mnóstwo barów, restauracji z najlepszymi specjałami z całego  świata. Bogata oferta rozrywkowa – wieczorne show w teatrze, rewie i party na promenadzie, kluby taneczne i mnóstwo MNÓSTWO innych atrakcji i miłych niespodzianek.

 SY_Abyss  oa-solarium-pool  oa-h2o-zone  al-flowrider

Jeśli założysz rezerwację do końca października 2017 r i potwierdzisz wpłacając depozyt, to otrzymasz OBC, czyli kredyt do wydania na pokładzie:

50 USD / os.  przy rezerwacji kabiny z oknem
75 USD/ os. przy rezerwacji kabiny z balkonem

 

termin rejsu 28.04 – 06.05.2018
trasa:

Sobota   Barcelona, Hiszpania  18:00
Niedziela   Palma De Mallorca, Hiszpania  8:00  18:00
Poniedziałek   dzień na morzu
Wtorek   Prowansja (Marsylia), Francja  9:00  18:00
Środa   Florencja (La Spezia), Włochy  8:30  20:30
Czwartek   Rzym (Civitavecchia), Włochy  7:00  20:00
Piątek   Neapol (Capri), Włochy  7:00  20:00
Sobota   dzień na morzu
Niedziela   Barcelona, Spain 5:00

 

wine and cheese

Ekskluzywny prezent dla naszych gości wino i deska serów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cena rejsu za rejs zawiera  pełne wyżywienie, zakwaterowanie, rozrywkę na pokładzie statku, zajęcia fitness*, opłaty i podatki portowe, napiwki dla obsługi kabiny i restauracji głównej. Cena zależy od terminu, statku, trasy, kategorii kabiny, liczby osób zakwaterowanych w kabinie, dostępności miejsc.

Pozwól nam zaplanować Twoją podróż 22 255 06 55

Ceny

Kabina zewnętrzna

1745,96 €

- widok na morze - część salonowa - dwa łóżka pojedyncze lub jedno podwójne Royal King - luksusowa pościel - telewizor, telefon, sejf - prywatna łazienka z kabiną prysznicową, toaletką i suszarką do włosów Cena za osobę, przy zakwaterowaniu 2 osób w jednej kabinie, zawiera napiwki 99,96 €.

Kabina z balkonem

2173,96 €

- prywatny balkon z widokiem na morze - część salonowa z sofą - dwa łóżka pojedyncze lub jedno podwójne Royal King - luksusowa pościel - telewizor, telefon, sejf - prywatna łazienka z kabiną prysznicową, toaletką i suszarką do włosów Cena za osobę, przy zakwaterowaniu 2 osób w jednej kabinie, zawiera napiwki 99,96 €.

katalog foto ok

Rejsy Wakacyjne 2018-2019. Pobierz NOWY katalog!

Znajdziesz w nim wszystko, czego będziesz potrzebował: opisy statków, atrakcji i wspaniałych destynacji, które odwiedzisz!

Sprawdź nasze inne rejsy

Koniecznie sprawdź nasze inne rejsy. Bo Royal Caribbean to także dwie inne luksusowe marki – Celebrity i Azamara. Na statkach Celebrity poczujesz, co znaczy luksus i spokój, Azamara pozwoli Ci zatrzymać się na dłużej w wymarzonych destynacjach!

Celebrity X Cruises   Azamara