Australia i Nowa Zelandia

Rejsy wycieczkowe po Australii i Nowej Zelandii to niesamowita okazja, by poczuć się „down under”. Poznaj świat, który jest pod nami, odwiedź monumentalne Sydney, stolicę Nowej Zelandii Wellington i pociesz się słońcem na Vannuatu. Rejsy statkiem po Australii i Nowej Zelandii to okazja, by zobaczyć świat innym.


Miejsca


Most Harbour

SYDNEY, Australia

Sydney to nie tylko największe, ale także najstarsze i najbardziej zróżnicowane miasto Australii. Odwiedź zbudowane z piaskowca przylądki, słynne na cały świat plaże surfingowe i piaszczyste zatoki. Przepłyń jachtem pod mostem Harbour, popływaj na plaży Bondi lub przyglądaj się przechodniom, siedząc w jednej z gwarnych ulicznych kafejek.


WELLINGTON, Nowa Zelandia

Stolica Nowej Zelandii cieszyrestauracjami, wysokiej klasy sklepami, bogatym życiem nocnym oraz zabytkami architektury. Udaj się z nami na wycieczkę po górach, skocz na bungee albo popływaj kajakiem.


VILLA, Vanuatu

Biorąc pod uwagę jej idylliczne piękno i stare plemienne tradycje, nie można się dziwić, że Vanuatu została wybrana jednym z najszczęśliwszych miejsc na Ziemi. Spędź dzień, pływając w ukrytej lagunie, wylegując się pod drzewem banian lub chłodząc się pod wodospadem.


NOUMEA, Nowa Kaledonia

Odkryj tętniące życiem miasto Noumea, które łączy urok Riwiery Francuskiej z czarem Oceanii. Odwiedź sklepy i kawiarnie w stylu europejskim, zrób zakupy na nadbrzeżnych targach i delektuj się oszałamiającymi widokami miasta i Pacyfiku, podziwiając je ze szczytu pięknej gotyckiej Katedry św. Józefa


HOBART, Tasmania

Odwiedzając stolicę Tasmanii nie zapomnij o obejrzeniu położonych na nabrzeżu XIX-wiecznych magazynów z piaskowca. Salamanca Place to miejsce naprawdę cudowne. Zwiedź doki i galerie lub usiądź a rynku i skosztuj świeżych potraw. W niewielkiej odległości czeka góra Wellington oraz doskonałe winnice Coal Valley.


AIRLIE BEACH, Queensland

Będąc punktem początkowym wycieczek na wyspy Whitsunday na Wielkiej Rafie, Airlie Beach cieszy się popularnością wśród turystów i lokalnych mieszkańców. Ta niewielka lecz urocza i otoczona drzewami plaża oferuje przeróżne atrakcje – przygody, akcję, komfort i relaks.

Destynacja
Termin