Ameryka Południowa, Północna i Hawaje

Rejsy wycieczkowe po Ameryce Południowej to wielka okazja, by przyjrzeć się, jak młode demokracje tego kontynentu rozwinęły sie w ostatnich latach. Proponujemy Ci podróż po przepięknych plażach i ekscytującym życiu nocnym Brazylii. Opuść tłoczny port San Paulo, by cieszyć się jaskrawymi światłami Rio de Janeiro lub egzotycznym wdziękiem Salvador de Bahia. Dzięki tak wielu potencjalnym przygodom Brazylia stanowi idealne miejsce na ucieczkę od codziennego życia.
Zwiedź też koniecznie Buenos Aires. Nieco dalej na północ proponujemy rejsy wycieczkowe w Ameryce Północnej – zobacz Portland, Boston i ciesz się słońcem Hawajów.


Miejsca


BUZIOS, Brazylia

Jedno z najpiękniejszych miast Brazylii, położone na malowniczym półwyspie w pobliżu Rio De Janeiro. Brukowane uliczki zapraszają do spaceru, tropikalne plaże do wypoczynku a miejscowe restauracje na prawdziwą ucztę zmysłów.


RIO DE JANEIRO, Brazylia

Słynące z dzikich plaż i hucznych obchodów karnawału Rio de Janeiro
jest miejscem idealnym do dobrej zabawy i wypoczynku. Zobacz potężny pomnik Chrystusa Zbawiciela albo Pão d’Açucar (Głowa Cukru), poopalaj się na Copacabanie i Ipanemie i daj się porwać wszechobecnej radości i zmysłowości tego miasta.


Montevideo, Urugwaj

MONTEVIDEO, Urugwaj

Jedna z najbardziej urokliwych stolic Ameryki Łacińskiej zachwyca pięknem piaszczystych plaż, urozmaiconą architekturą i bogatą tradycją. Udaj się na tętniący życiem targ Mercado del Puerto albo odwiedź najstarsze dzielnice miasta by w pełni poczuć klimat Montevideo.


Argentyna, Buenos Aires

BUENOS AIRES, Argentyna

Buenos Aires, rodzinne miasto Evity Peron, podlega tak silnym wpływom kultury europejskiej, że zwane jest „Paryżem Ameryki Południowej”. Przejdź się malowniczymi ulicami i zobacz piękne, kolorowe budynki starego miasta.


Portland

PORTLAND (Maine), USA

Portland to miasto o wielu obliczach. Wybierz się na spacer brukowanymi
uliczkami odrestaurowanej dzielnicy portowej, skosztuj lokalnej kuchni, pełnej owoców morza albo podziwiaj sztukę rękodzielniczą tutejszych mieszkańców.


Halifax, Nowa Szkocja

HALIFAX (Nowa Szkocja), USA

Stolica Nowej Szkocji wraz z całym ciepłem i urokiem małego miasteczka
oferuje wszystkie atrakcje wielkiej metropolii. Zobacz twierdzę Halifax, najpopularniejszy zabytek Kanady oraz latarnię morską w malowniczym Peggy’s Cove.


KAUAI, Hawaje

Kauai to pokryty bujną roślinnością raj, zwany „Wyspą Ogrodów”. Zanurkuj w turkusowych wodach i zobacz lasy deszczowe, w których filmowano „Park Jurajski”.


Boston

BOSTON, (Massachusetts), USA

Boston to jedno z najstarszych miast USA i kolebka Wojny o Niepodległość. To miasto o ogromnym znaczeniu historycznym, staroświeckim uroku i osobliwej atmosferze. Odpocznij i zrelaksuj się przed lub po rejsie w jednym z jego zakątków.

Destynacja
Termin