Alaska

Rafting na AlasceLodowiec hubbarda

Rejsy wycieczkowe po Alasce to wyjątkowa okazja, by zwiedzić tereny dzikie, nieznane, obfite w niesamowite bogactwo fauny i flory. Ośnieżone szczyty, arktyczny klimat i mili ludzie. Rejsy po Alasce pozwolą Ci poznać miejsce, gdzie góry dotykają nieba. Ciche fiordy, majestatyczne góry, dzika przyroda. Wybierz się z nami w rejs statkiem na Alaskę i zobacz ostatnie dziewicze rejony ziemi.


Miejsca


Lodowiec Hubbarda

LODOWIEC HUBBARDA, Alaska

Lodowiec ten o niesamowitym odcieniu błękitu, jest najdłuższym lodowcem Alaski. Przygotuj się na wspinaczkę lub spacery. To obowiązkowy punk programu podczas rejsu po Alasce! Ponad sześć kilometrów szerokości i liczący 400 lat – ten imponujący cud natury najlepiej podziwiać, stojąc na dziobie statku.


Skagway

SKAGWAY, Alaska

W tym małym miasteczku ze staromodnymi saloonami i piękną przyrodą, wciąż panuje atmosfera gorączki złota. Wybierz się w niezapomnianą podróż koleją „Scenic Railway of the World” 32 km na szczyt przełęczy White Pass o wysokości 873 m. Podróż odbywa się w klasycznych (zabytkowych) wagonach oryginalną trasą na szczyt przełęczy White Pass.


Zatoka Alaska

JUNEAU, Alaska

Położone w zatoce Gastineau, otoczone pokrytymi lodem szczytami gór miasto jest stolicą Stanu Alaska. Poczuj się jak prawdziwy pionier odkrywając dzikość tutejszej przyrody a wieczorem odpręż się w Red Dog Saloon przy kuflu lokalnego piwa.


ICY STRAIT POINT, Alaska

Rejs w poszukiwaniu wielorybów i ssaków morskich. Podczas tego rejsu szybką łodzią do miejsca Point Adolphus spotkanie z wielorybami jest nieuniknione – to jeden z najpopularniejszych punktów obserwacyjnych wielorybów fałdowców. Podczas rejsu można posłuchać opowieści przyrodnika o podwodnej faunie, która zbira się tutaj co roku, aby korzystać z dobrodziejstw, jakie oferuje okolica.


FIORD TRACY ARM, Lodowiec Sawyera

Tutaj można podziwiać jedne z najbardziej imponujących na świecie przypływów, lodowców, wodospadów kaskadowych i gór lodowych.

Destynacja
Termin