Oasis Of The Seas

rejsy w 2019 r. 30% taniej

- Wszystkie rejsy Royal Caribbean tańsze o 30% Rejsy... -

Wszystkie rejsy Royal Caribbean tańsze o 30%

Rejsy w 2019r.
Rezerwacja do końca sierpnia 2019r.

Dodatkowo kredyt do wydania na pokładzie dla rezerwacji założonych od 1 do 10 lipca:

Rejsy do 5 nocy
– 25 USD  za kabinę wewnętrzną i z oknem
– 50 USD za kabinę z balkonem
– 75 USD za apartament

rejsy od 6 nocy
– 50 USD  za kabinę wewnętrzną i z oknem
– 75 USD za kabinę z balkonem
– 150 USD za apartament

 

 

Bezzwrotny depozyt “NRD”

Wymagane jest opłacenie pełnego depozytu w momencie zakładania rezerwacji. Depozyt jest bezzwrotny. Wymagane jest podanie danych gości zgodnych z paszportem. Depozyt za rezerwacje kabin gwarantowanych, Grand Suite lub wyższych kategorii także nie podlega zwrotowi.

Odwołanie rezerwacji

Jeśli rezerwacja zostanie odwołana na przynajmniej 60 dni przed rejsem, to Royal Caribbean wystawi dokument FCC (Future Cruise Credit) dla gości wymienionych w rezerwacji, na kwotę depozytu, ale pomniejszonego o opłatę anulacyjną, która wynosi 100USD lub 80EUR za osobę.

FCC jest ważna tylko na zakup rejsu Royal Caribbean, który rozpoczyna się nie później niż 12 miesięcy po dacie wydania FCC („Data wygaśnięcia”). Każda kwota pozostała po Dacie Wygaśnięcia będzie nieważna i przepadnie.

Certyfikat FCC jest niezbywalny, nie podlega zwrotowi i nie można go wymienić na inną formę rekompensaty, kredytu lub gotówki. W przypadku rezerwacji NRD, które wymagają wpłaty depozytu w wysokości 100 USD / 80 EUR lub mniej, nie zostaną wydane żadne FCC ani jakakolwiek inna forma rekompensaty lub kredytu.

Jeśli gość anuluje rezerwację NRD na 59 dni lub mniej przed datą rozpoczęcia rejsu, stosuje się standardowe opłaty za anulowanie Royal Caribbean, zawarte w Warunkach Uczestnictwa w Rejsach.

Za każdym razem, gdy gość zmienia datę rejsu, statek w rezerwacji NRD, opłata za usługę zostanie naliczona w wysokości 100 USD / 80 EUR za osobę za usługę.

Destynacja
Termin