Royal Holidays

Luksusowe rejsy? Sprawdź nową markę Royal Holidays

- Luksusowe rejsy Royal Caribbean, Azamara Club Cruises czy... -

Pomysłodawcą Royal Holidays jest Robert Grzybowski, od lat pracujący w polskiej branży turystycznej. Od wielu lat zajmuje się produktami premium – m.in. sprzedażą luksusowych rejsów. To twórca pierwszych programów motywacyjnych dla firm na rynku polskim, w których nagrodami były niezapomniane imprezy zagraniczne organizowane na 7 kontynentach. Od 8 lat jest również wydawcą polskiej edycji brytyjskiego miesięcznika Business Traveller – jedynego na polskim rynku czasopisma o podróżach, które specjalizuje się w testowaniu i opisywaniu najlepszych pomysłów dla najbardziej wymagających klientów.

Na stronie luksusowych wakacji www.royal-holidays.pl znajdziemy m.in. oferty luksusowych rejsów największymi i najlepszymi statkami floty Royal Caribbean, Azamara Club Cruises i Celebrity Cruises. A także należącymi do Royal Caribbean statkami Silver Sea, w tym najbardziej wysmakowanym Silver Muse. Ale Royal Holidays to nie tylko statki, także luksusowe pięciogwiazkowe kurorty – jak choćby Private Island Fregate na Malediwach czy Soneva Kiri na Seszelach. To także szyte na miarę safari w Afryce, luksusowe pociągi jak Rovos Rail czy Orient & Eastern Express w Azji. Royal Holidays oferuje także pobyty w najciekawszych boutiquowych pięciogwiazdkowych hotelach w Europie.

Royal Holidays oferuje także – poprzez swoją agencje lotniczą IATA – bilety lotnicze we wszystkich klasach przelotu, dopasowane to wymagań i terminów pobytu.

Destynacja
Termin